Zaloguj się

Dodał Redaktor

Zaloguj się , aby wyświetlić dane kontaktowe.

Pępowo, Dni Ziemi Pępowskiej Kultura, Rekreacja, Rozrywka, Wydarzenie

Organizowane na przełomie maja i czerwca z bardzo bogatym i rozbudowanym  programem. W programie Dni Pępowa:   

-RUNWAY – Polski Uciekinier: ogólnopolska impreza sprawnościowa. Bieg z przeszkodami, który jest ekstremalnym wyzwaniem dla każdego z uczestników biorących udział w evencie. Pokonywanie starannie opracowanych oraz perfekcyjnie wykonanych przeszkód pomoże pokonać swoje słabości oraz daje wiele satysfakcji z przeżycia niezapomnianych chwil. Najważniejsze jednak dla teamu organizatorów jest satysfakcja jaką widać na twarzach uczestników. Dołożone są wszelkie starania o bezpieczeństwo oraz poziom trudności przeszkód z zawodnikami, którzy mają starty na arenach międzynarodowych biegów z przeszkodami. Oprócz starannie przygotowanej oraz oznaczonej trasy, dbałości o uczestników RUNWAY charakteryzuje coś jeszcze – atmosfera. To właśnie coś czego każdy uczestnik potrzebuje biorąc udział w danym evencie.

-Przegląd Piosenki Dziecięcej i Przedszkolnej: grupa przedszkolaków podczas występów solowych lub nieindywidualnych prezentuje swoje wokalne umiejętności. Dla wszystkich dzieci fundowane są upominki.

-Zawody wędkarskie dla dzieci – połączone z piknikiem wędkarsko-ekologicznym na pępowskiej Cegielni promują wędkowanie i szacunek do natury wśród najmłodszych mieszkańców gminy.

-Zawody Konne w Powożeniu – podtrzymane z tradycji potężnej i słynnej Stadniny Koni w Pępowie są organizowane na szczeblu wojewódzkim

-Gminne Zawody Sportowo-Pożarnicze – eliminacje do zawodów powiatowych oraz wyłonienie podczas zaciętych rywalizacji najbardziej sprawnych drużyn OSP działających w gminie Pępowo

-Noc świętojańska – impreza o charakterze wielowymiarowym: inscenizacje, muzyka, biesiady oraz gusła odprawiane w Noc Świętojańską, najkrótszą w roku.

fot. GOK Pępowo

Lokalizacja

Dodaj Opinię

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Usługa
Stosunek jakości do ceny
Lokalizacja
Czystość